Alumiiniumkohvrid

Alumiiniumkohvrid
Alumiiniumkohvrid
Ka kõige löögikindlam kohver on elegantne,
kui see on alumiiniumist

Alumiiniumkohvrid on alati olnud populaarsed transpordikohvrid. Ühest küljest on neil ületamatu vastupidavus, teisest küljest pakub materjal ajatut elegantsi. Vaatamata sellele, mida te kavatsete neis hoida või transportida, leidub meil mudeleid, mis rahuldavad teie vajadusi. Värvikirev kingitus messil? Löögikindel tööriistakohver? Elegantne kaubaesitluskohver? Me aitame teil leida õige variandi. Lisaks hoolitseme, et saaksite tasuva lahenduse.

ARK
ARK
Kõige löögikindlam alumiiniumprofiiliga mudel. Kasutatakse sageli raskete elektrooniliste seadmete jaoks. Neljamillimeetrine puitvineer alumiiniumfooliumiga välispinnal ja musta kangaga sisepinnal. Kaheksa standardsuurust.
AZKE
AZKE
Üks alumiiniumprofiilkohvri variant mustade külgede ja mustade ümardatud nurkadega ning kogu kitsamat serva kattev alumiiniumriba. Neljas standardsuuruses, kuid nii kõrgust kui pikkust saab kohandada.
Exklusiv
Exklusiv
Populaarne alumiiniumprofiilist kohvri mudel. Sobib eritööriistadele ja -instrumentidele. Viies standardsuuruses.
Supreme
Supreme
Alumiiniumprofiilkohvri uus variant. Eksklusiivne ja diskreetne imago, ümardatud nurkadega. Viies standardsuuruses.
VDK
VDK
Vormi pressitud elegantse välimuse ja ümardatud nurkadega alumiiniumkohver. Sobib hästi puhastesse keskkondadesse nagu bürood, kauplused, konverentsid ja muud sarnased. Viies suuruses.