Plastmassist kohvrid

Alati kasulik plastmasskohver
Alati kasulik plastmasskohver
Vastupidavad, tugevad, elegantsed, värvikirevad,
pehmed, mahukad, väiksed, kerged ...

Kui jutt on plastmasskohvritest, siis ei ole olemas mingeid iseenesest mõistetavusi, küll aga lõputult alternatiive ja võimalusi. Alati leidub kohver, mis sobib teie vajadustega. Seetõttu alustage alati mõtlemisest: millised on mulle kõige olulisemad funktsioonid? Et see oleks värvikirev kingitus messil? Löögikindel tööriistakohver? Elegantne kaubaesitluskohver? Aitame teil leida õige variandi. Lisaks hoolitseme, et saaksite tasuva lahenduse.

Eurobag
Eurobag
Kerge kohver instrumentide, tööriistade, meditsiiniseadmete, kampaaniate ja muu sarnase jaoks. Eurobagi on üheksa suurust mitmes standardvärvis.
Jazz
Jazz
Sobiv kohver instrumentide ja tööriistade jaoks. Jazz on tugevam, kui Technobag või Eurobag ja seetõttu sobib raskemate asjade jaoks. Jazzi on kuus suurust mitmes standardvärvis.
Megabag
Megabag
Kulumiskindla pinnaga tugev kohver. Neljas suuruses, standardvärvid on must ja helehall.
Minibag ja Maxibag
Minibag ja Maxibag
Painutamata vormideta kohver - integreeritud käepideme ja snepperlukuga ühes tükis. Sobib näiteks elektrooniliste instrumentide jaoks. Maxibagi on neljas suuruses - sinise, halli või mustana. Minibag on mõnevõrra väiksem ja seda leidub kolmes suuruses.
Salsa
Salsa
Kohver dokumentide jaoks. Saab kasutada registraatori asemel dokumentide hoidmiseks, kandmiseks või saatmiseks.
Technobag
Technobag
Sobiv kohver instrumentide, tööriistade, meditsiiniseadmete, kampaaniate ja muu sarnase jaoks. Technobagi on kümmekond suurust mitmes standardvärvis.
Xtrabag
Xtrabag
Hea lahendus instrumentide, tööriistade, meditsiiniseadmete, kampaaniate ja muu sarnase jaoks. Xtrabagi on viis suurust mitmes standardvärvis.